Start kampanii
16 września 2021 10:00

Dynamic Estate S.A.

Branża: 

flipping, sprzedaż nieruchomości

CEO: 

Włodzimierz Piwowarczyk

Rok założenia: 

2020

Start kampanii:

16 września 2021 10:00

Województwo Śląskie charakteryzuje się najgęstszym zaludnieniem w Polsce. Jest to drugie po Mazowieckim najludniejszy obszar kraju, który zamieszkuje ponad 4,5 mln osób. To właśnie na tym obszarze od roku działa Dynamic Estate SA - spółka, która specjalizuje się w wyszukiwaniu, zakupie, remoncie i wynajmie lub odsprzedaży mieszkań z zyskiem

Działalność ta, tak zwany “flipping”, zdobywa ogromną popularność w Polsce już od co najmniej kilku lat. Wejście w tą branże wydaje się łatwe, jednak wcale takie nie jest. Wymaga:

  • wiedzy i dostępu do okazyjnych cenowo lokali,
  • architektów osiągających satysfakcjonujące efekty optymalnym kosztem
  • terminowej i rzetelnej ekipy remontowej
  • a także niemałych środków aby to wszystko opłacić

Dynamic Estate SA działalność rozpoczęło z własnych środków i ma za sobą już zakup 8 mieszkań i dwie udane transakcje sprzedaży.

Teraz chcemy przyspieszyć rozwój, dlatego postanowiliśmy zaprosić do spółki Ciebie. Osobę, która rozumie wartość rynku nieruchomości, ale samodzielnie nie dysponuje środkami aby kupować, remontować i sprzedawać mieszkania.

Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o możliwości inwestycji. Działajmy wspólnie!

Udostępnij emisję

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.